Spoločne
dosiahneme
zmenu

V rámci našich aktivít spolupracujeme s lokálnymi a medzinárodnými partnermi, veľkými aj malými spoločnosťami, samosprávami, ale aj susedskými prevádzkami. Naša činnosť sa zameriava interdisciplinaritu, prepájanie, budovanie silných komunít a advokáciu pre spoločenské zmeny.


Buďte naším partnerom

Podporte naše aktivity a staňte sa partnerom občianskeho združenia Punkt. Ponúkame rôzne druhy partnerstva pri podujatiach, výskumoch alebo projektoch zapojenia verejnosti do plánovania mesta. Okrem viditeľnosti na našich populárnych podujatiach podporíte zmysluplné aktivity smerujúce k rozvoju občianskej spoločnosti, podpory architektúry, dizajnu, mestského rozvoja, lokálnej ekonomiky a ekológie.

Dobrovoľníctvo v Punkt

Naše podujatia pripravujeme niekoľko mesiacov v malom tíme. Na pomoc potrebujeme veľké množstvo spolupracovníkov, ktorí dozerajú na dopravu, bezpečnosť, triedenie odpadu, alebo pomáhajú organizačnému tímu. Za svoju prácu si okrem dobrého skutku od nás odnesú aj odmenu. Pri hľadaní dobrovoľníkov spolupracujeme s viacerými organizáciami a odkrútiť si u nás môžete aj svoju dobrovoľnícku službu. Informujte sa o možnostiach dobrovoľníctva na adrese info@punkt.sk


Vaše 2% z dane

Podporte nás venovaním dvoch percent zo svojich daní. Prostriedky vynakladáme na konkrétne projekty, najmä na znižovanie ekologickej stopy našich podujatí. Celý postup, ako venovať 2%, nájdete tu. Údaje, ktoré potrebujete k darovaniu svojich dvoch percent z dane:
Názov: PUNKT
Právna forma: občianske združenie
Sídlo: Povraznícka 5, 81105 Bratislava
IČO: 42128013


Za podporu ďakujeme


V roku 2021 ďakujeme za možnosť strategického rozvoja o.z. Punkt: 
websupport